Nasza nowa inwestycja przy ul. Dąbrówki 3 w Mińsku Mazowieckim, to kameralny budynek, w którym powstaje 27 lokali mieszkalnych o powierzchni od 46m2 do 113m2.

INWESTYCJA WYPRZEDANA

27
MIESZKAŃ

o dogodnych metrażach i układach pomieszczeń od 46m2 do 113m2

5
LOKALI Z OGRODEM

Wszystkie mieszkania na parterze posiadają ogródki

21
MIEJSC W GARAŻU

wjazd do garażu podziemnego znajduje się od ulicy Dąbrówki. Dodatkowe wejście również od ulicy Warszawskiej.

Dzięki usytuowaniu zaledwie 5 minut spacerem od stacji kolejowej, Osiedle Wesoła umożliwia mieszkańcom najlepsze, komfortowe połączenie z Warszawą. W bliskim sInwestycja zlokalizowana we wschodniej części Mińska Mazowieckiego, stanowi idealne miejsce do życia. W najbliższej okolicy znajdują się przedszkola i szkoły, drobne usługi, sklepy spożywcze i dyskonty. W odległości krótkiego spaceru znajduje się historyczne centrum miasta – Stary Rynek, które wraz z XVI-wiecznym Kościołem oraz XVII-wiecznym zespołem parkowo-pałacowym są tłem najważniejszych wydarzeń miejskich oraz idealnym miejscem do rodzinnej rekreacji.

Na szczególną uwagę zasługują niezwykłe apartamenty na ostatniej kondygnacji z ogrodami na dachu, które są idealnym dopełnieniem przestronnych salonów.
Wszystkie mieszkania na parterze posiadają ogródki, które przy niewielkiej aranżacji stanowią harmonijną i integralną część mieszkania. Do każdego mieszkania zapewniamy pomieszczenia przynależne znajdujące się w korytarzach na kondygnacjach mieszkalnych oraz w garażu podziemnym. Garaż podziemny wielostanowiskowy na 21 miejsc.

Główne wejście do bloku z ciekawą roślinną aranżacją oraz wjazd do garażu podziemnego znajduje się od ulicy Dąbrówki. Dodatkowe wejście również od ulicy Warszawskiej.

Każdą naszą inwestycję wykonujemy z dbałością o najmniejszy szczegół i wysoką jakość materiałów.

InwestycjaNumerKategoriaPowierzchniaPiętroLiczba pokoiStatusPlanWideo
Brak mieszkań o podanych kryteriach
Remex - logo

REMEX Sp. z o.o. Sp. k
KRS: 0000556291
NIP: 822-00-07-244
REGON: 005185524
ul. Grobelnego 2
05-300 Mińsk Mazowiecki

Biuro sprzedaży

ul. Grobelnego 2
05-300 Mińsk Mazowiecki

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek
7:30 -15:30

664 415 000

biuro@remex.pl