Generalne wykonawstwo

Podstawowym obszarem działalności firmy REMEX jest kompleksowa realizacja przedsięwzięć w charakterze generalnego wykonawcy. Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie realizacji prac budowlanych o różnym charakterze tj. stanów surowych, remontów, adaptacji i prac wykończeniowych, jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania w zakresie budownictwa kubaturowego.

Działając ponad 29 lat na rynku budowlanym stworzyliśmy stałą i wykwalifikowaną załogę, która potrafi sprostać skomplikowanym zadaniom i złożonym wymaganiom Inwestora, cechując się jednocześnie sprawną organizacją robót.

Każda realizacja jest naszą wizytówką, dlatego wkładamy wiele pracy i całe nasze doświadczenie, aby realizowane przez nas obiekty były najwyższej jakości, a nasi klienci zadowoleni.

Zajmujemy się:
• budową obiektów użyteczności publicznej wraz z wyposażeniem i infrastrukturą towarzyszącą tj. hale widowiskowo-sportowe, szkoły, biurowce, kina etc.
• adaptacjami i remontami powyższych budynków oraz obiektów dla potrzeb służby zdrowia, sądownictwa, urzędów państwowych, wojska oraz budynków mieszkalnych wielorodzinnych,
• renowacją i rewitalizacją obiektów zabytkowych,
• budownictwem komercyjnym, produkcyjnym i handlowym,
• budownictwem jedno/wielorodzinnym co stanowi zaświadczenie o naszej stabilnej pozycji na rynku budowlanym.

Zarząd Spółki