O firmie

Firma REMEX została założona w 1987 roku przez Krzysztofa Wrzoska i Andrzeja Cudnego.

Na początku naszej działalności skupiliśmy się na realizacjach małych inwestycji jak remonty i budowy domów. Sukcesywnie powiększaliśmy park maszynowy, zaplecza gospodarcze i techniczne co umożliwiło realizację budownictwa wielko–gabarytowego. Podejmowaliśmy się specjalistycznych projektów modyfikacji stacji przeładunkowych, hal widowiskowych czy budowli użyteczności publicznej jak IPN czy SGH w Warszawie, Sąd Rejonowy i Prokuratura Rejonowa w Sokołowie Podlaskim. Dzisiaj specjalizujemy się również w budownictwie wymagającym dużej wiedzy technicznej. W naszym dorobku jako generalny wykonawca posiadamy hale i kompleksy sportowe. 

siedziba firmy

Dzięki rozbudowanemu w latach 1995-2000 zapleczu, jesteśmy w stanie dostarczać materiały budowlane bezpośrednio z naszych hal magazynowych do klienta. Posiadamy własny transport wielkogabarytowy, kontenery, silosy jak również plac przeładunkowy oraz własną hurtownie budowlaną. To wszystko wpływa na optymalizację transportu, załadunków i logistyki co daje nam przekonanie, że jesteśmy bardzo konkurencyjni cenowo w branży budowlanej.

Od roku 2009 zrealizowaliśmy już kilka projektów deweloperskich w Mińsku Mazowieckim, natomiast do zapoznania się z aktualną prezentacją dostępnych mieszkań zapraszamy do działu OFERTA DEWELOPERSKA.

To nasi wieloletni pracownicy budują wartość firmy a ich doświadczenie w branży budowlanej jest gwarancją solidności i rzetelności firmy REMEX.

Od roku 2014, firma REMEX została przekształcona w spółkę z o.o. spółkę komandytową, a do Zarządu firmy dołączyli Maciej Cudny i Grzegorz Wrzosek.

W 2016 roku zakończono przebudowę siedziby firmy w Mińsku Mazowieckim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, aktualnymi realizacjami i dziękujemy za poświęcony czas odwiedzając naszą stronę.

Zarząd Spółki